Різдвяне вітання

“Христос рождається — славіте! Христос з небес — зустрічайте: Христос на землі — величайте!”
Св. Григорій Богослов
     Адміністратор Катедрального собору Преображення Христового та всі священики щиро вітають всіх парафіян та гостей нашого храму з нагоди Дня Великої Радості Неба і Землі – Світлого Празника Різдва Христового!
    У цей ясний зимовий день ділимося з Вами радістю Христового Боговтілення. Ця дивовижна подія, що сталася більш ніж дві тисячі років тому не перестає дивувати нас і сьогодні, відкриваючи нам невичерпну таємницю Божої премудрості.
     Господь приходить у світ, щоби спасти людство, проте волю людини залишає недоторканною. Господь не нав’язує нам спасіння, не силує до нього. І тільки з власної, доброї волі, відчувши поклик Бога, людина сама повинна зробити крок назустріч Йому. В цьому ― велика містика самого свята Різдва.
     Господь через свято Різдва говорить нам про очевидні зміни, які вже сталися для людини і заради людини ― Він народжується у кожному з нас. Тому наше серце повинно бути тією колискою, в якій буде лежати маленьке Богонемовля.
     Вітаючи всіх із Різдвом, бажаємо відкрити для себе перші сторінки Нового Завіту, відчувати свою причетність до всього того, що Господь освятив, починаючи від Свого втілення, прийняття людської плоті, до Голгофи і Воскресіння, бо без Різдва не було б звершено і наше спасіння.
     Нехай новонароджене Дитятко-Ісус допоможе нам в День Різдва народитись разом із Ним знову, почати знову плин життя нашого, віддавши з покаянням все минуле Богу: віддати всі образи, болі і жалі, що сковували душі довгими роками, віддати недовір'я й усі сумніви, віддати й наші плани на майбутнє. І народитись знову з чистим серцем, з ніжним трепетом в душі, і разом з Ісусом далі йти по благословенній Господом дорозі!!!
     Нехай у Ваші оселі разом з новонародженим Божим Дитятком прийде любов, здоров'я, мир і Божа благодать!!!Нехай різдвяна зірка запалить у ваших серцях яскраве світло віри, надії та любові, просвітить розум, зміцнить на нелегкій життєвій дорозі!!!        Запросіть Ісуса особливим чином ввійти у ваше серце і нехай Він щодня народжується у ньому!!!Христос рождається!!!