Поїздка у Буковель

Поїздка у Буковель

Минулими вихідними хор Катедрального собору Преображення Христового «Світло Тавору» (керівник с.Гаргат) разом з о. Романом Малярчуком , який був нашим духовним провідником, здійснив паломницьку подорож в с.Поляниця на гірськолижний курорт «Буковель».
Зранку хористи відвідали церкву Введення в храм Пресвятої Богородиці та взяли участь у Святій Лятургії, яку очолював о. Богдан Скірчук та о. Роман Малярчук. Настоятель церкви щиро подякував хористам за чудовий молитовний спів на прославу Бога.
Після Служби Божої, на вершині гори, куди переніс нас фонікульор, пішло відлуння молитви «Боже великий, єдиний…», яку заспівав наш хор. І здавалось, все зупинилося: туристи; старий гуцул з трембітою, що грав «Гуцулку Ксеню»; гул канатних доріг, і навіть «заслухались» гори…
Захоплююче було відірватись від землі і витати з молитвою понад висотою смерек та ялиць, білосніжних доріг та лижних трас, споглядати з «пташиної» висоти за красою гуцульського оазису.
Багато приємних вражень отримали хористи від цієї подорожі. Молитва, свіже гірське повітря, зимові розваги, відпочинок – все це залишилося назавжди в душі та спогадах…

хористка Леся Бойчук

Події