Веселі канікули з Богом 2018

Веселі канікули з Богом 2018

З 2 липня 2018 р. Б. при Катедральному соборі Преображення Христового розпочав свою роботу Християнський літній табір для дітей «Веселі канікули з Богом».Протягом тижня  близько 120 дітей відвідало наш табір.
Цьогоріч дітей було поділено на три групи, залежно від віку. Аніматорами, вже традиційно, стали учасники МХО «Діти світла».
Кожен таборовий день розпочинався і завершувався спільною молитвою, також дітям проводили духовні науки, на яких вони мали можливість поповнити свої, набуті раніше, знання про Бога, дізнатись щось нове, навчитися любити і поважати своїх друзів та батьків, бути добрими і милосердними, а також збагатити свій внутрішній світ.
Програма табору була складена так, що діти могли відпочити не тільки духовно, а й фізично. Вони брали активну участь в різних майстер-класах, бансах, переглядах фільмів тощо. Щодня після обіду діти грали різні таборові ігри.
У п’ятницю, 6 липня, наші діти разом зі своїми батьками, аніматорами та священиками відвідали Марійський духовний центр у Зарваниці.  У парафіяльному храмі біля чудотворної ікони Зарваницької Матері Божої о. Володимир і о. Роман відслужили подячний молебень до Богородиці, на якому молилися за мир в нашій державі Україні, за припинення війни, за всіх дітей та їхніх батьків, а також дякували за щасливо проведений тиждень в таборі.

Події