Загальноєпархіальна проща до Зарваниці

Загальноєпархіальна проща до Зарваниці

Традиційно на свято Успення Пресвятої Богородиці в Марійський духовний центр – Зарваницю вирушають тисячі паломників, щоб принести Богородиці найщирішу подяку за заступництво перед Господом.  
Цьогоріч, як і щороку, до цього святого місця йшли прочани з Катедрального собору Преображення Христового м. Коломия. Зранку, 25 серпня, після Святої Літургії близько 200 людей на чолі з о. Романом Малярчуком вирушили в дорогу.
Протягом трьох днів паломники не просто долали певні кілометри, а вчилися жертвувати. Найперше собою, своїм вільним часом, цим засвідчуючи свою велику любов до Христа й Богородиці. Вони вчилися переборювати свої страхи, йти впевнено вперед, не звертаючи уваги на спрагу, палюче сонце чи різкий вітер, біль від мозолів. І йшли з молитвою на устах до Божої Матері, йшли, щоб віддати Їй всі болі, труднощі й радощі, і 27 серпня в обідню пору дійшли до омріяної «мети». Дорогою прочани щодня брали участь у Святій Літургії, приступали до Святих Тайн Покаяння та Євхаристії, розважали над уривками зі Святого Писання, молилися, співали духовні пісні, словом, мали змогу відновити дух.
У Марійському духовному центрі всі присутні мали нагоду взяти участь в освяченні «Українського Єрусалиму» та в інших богослужіннях, що тривали цілу ніч. А вранці, 28 серпня, після Архиєрейської Святої Літургії всі, наповнені благодаттю й духовною силою повернулися додому.

Події