Концерт класичної музики відбувся у головному храмі єпархії

Сьогодні, 16 липня, у Катедральному соборі Преображення Христового м. Коломиї відбувся концерт класичної музики під назвою “На побачення до Львова”.

У головному храмі Коломийської єпархії виступили артисти Івано-Франківської філармонії і Львівського Національного академічного театру опери та балету: Ірина Ключковська, Віталій Роздайгора та Мар’яна Самотос.
Концерт організували симфонічний диригент та музичний продюсер Роман Дзундза спільно з редактором “НТК” Тамарою Приходько за підтримки БФ “Покуття”.

Виконавці заспівали для коломиян добірку творів відомих композиторів-класиків. По завершенню концерту Преосвященний владика Василій Івасюк висловив вдячність артистам та всім, хто спричинився до проведення й організації.

Джерело: прес-служба єпархії