Лекція на тему: "СЕКТА РЕЛІГІЙНИЙ СЕПАРАТИЗМ"

Лекція на тему: "СЕКТА РЕЛІГІЙНИЙ СЕПАРАТИЗМ"

6 жовтня 2019 р. у Катедральному Соборі відбулася лекція на тему: "Секта. Релігійний сепаратизм"  
Лектор о. Юрій Свищ розповідав про те, що таке секта і як розпізнати, коли саме певне зібрання людей та їхня діяльність утворюють секту.
Багато інформації стосувалося того, які методи використовуються представниками різних сект, щоб вплинути на почуття та розум людини, яким способом вдаються до вербування та які люди ризикують попасти у секту.
О. Юрій розповідав про те, чим Церква відрізняється від секти і для пояснення тез наводив практичні приклади, які є справді в нашому християнському житті, але, можливо, ми не задумуємось над деякими нюансами. Також отець розповідав історії з власного досвіду про спілкування із сектантами.
Цікаво було дізнатись, що, наприклад, у самій назві секти «Свідки Єгови», яка складається з двох слів є відразу три помилки. Важко дослівно переповісти хід думок отця Юрія з цього приводу, тому що його роздуми є глибокі. Та наприклад, про одну з таких помилок сказати можна так: парадокс полягає в тому, що свідком (як всім відомо) може бути людина, котра бачила подію безпосередньо і пережила в реальності той чи інший випадок в житті.  
Люди ж, які називають себе свідками Єгови, не бачили самого Бога, бо жодна людина бачити Творця не здатна. Це тільки одне непорозуміння в назві даної секти, яке логічно не пояснюється. І це тільки один приклад зі всієї інформації, яка була викладена отцем для роздумів. Взагалі в такому цікавому стилі з різними практичними порівняннями проходила зустріч з лектором. Зрештою, всю інформацію не вистачило часу викласти, тому продовження планується на  неділю 13 жовтня.

Події