УГКЦ ДОЛУЧАЄТЬСЯ ДО МОЛИТОВНОЇ ІНІЦІАТИВИ ПАПИ ФРАНЦИСКА «МІЛЬЙОН ДІТЕЙ МОЛЯТЬСЯ ВЕРВИЦЮ»

«Мільйон дітей моляться вервицю» — під таким гаслом 18 жовтня пройде всесвітня молитва дітей на вервиці, яку започатковує Святіший Отець Папа Франциск. Власне він проголосив місяць жовтень 2019 року надзвичайним місійним місяцем та бажає спрямувати цьогорічну молитовну ініціативу в русло місійності, де діти будуть молитися за всіх місіонерів і численні покликання до цього стану, а також за мир і єдність у світі.

«Щоб виконати волю і бажання Папи, ми також хочемо спрямувати нашу цьогорічну молитовну ініціативу „Мільйон дітей моляться вервицю“ в русло місійності, де діти будуть молилися за всіх місіонарів та за численні покликання до цього стану. Покровителькою місії в Церкві є св. Тереза з Лізьє, яка в своїй автобіографічній книжці „Історія однієї душі“ пише: „Якщо церква є тілом, тоді вона має в собі благородний і життєво необхідний орган — серце, палаюче любов’ю. Я збагнула, що тільки любов може спонукати членів Містичного Тіла Церкви діяти. Коли не має цієї любові, тоді апостоли більше не проповідують Євангеліє, а мученики відмовляються проливати свою кров. Я збагнула, що любов охоплює всі покликання… У серці Церкви я хочу бути цією любов´ю. І таким чином я буду всім“. Ця думка св. Терези є гаслом нашої молитовної ініціативи в цілому світі. Через молитву дітей нехай запалає серце Церкви любов’ю і сповнить його місійним духом. Молитва дітей повинна стати душею місійного оновлення в Церкві», — йдеться у зверненні кардинала Мауро П’яченци, президента благодійного фонду «Церква в потребі».

Відтак, за словами кардинала Мауро П’яченци, «молитва на вервиці з´єднає вас з тиcячами дитячих молитовних груп дітей по всьому світі. Ми також дуже хотіли б, щоб ця молитовна ініціатива стала „постійною місією“, про що нас всіх просить Папа Франциск, формуючи „живу вервицю“ дітей […]. Таким чином, молитва станe живою реальністю, яка змінює наше життя, підтримує місію Церкви, даруючи мир та єдність у світі».

Із благословення Отця і Глави Української Греко-Католицької Церкви Блаженнішого Святослава до цієї всесвітньої ініціативи Святішого Отця Папи Франциска долучаються також діти та молодь із єпархій та екзархатів нашої Церкви.

З цієї нагоди ми щиро запрошуємо молодь і дітей нашої парафії на спільну вервицю яка відбудеться 18 жовтня о 17 годині у катедральному соборі Преображення Христового.