Хор “Діти світла”відзначив 15-ту річницю

Хор “Діти світла”відзначив 15-ту річницю

Ювілейний концерт молодіжно-дитячого хору “Діти світла” відбувся у Катедральному соборі Преображення Христового м. Коломиї.

Історія хору розпочалась в далекому 2004-му, саме тоді відбулась їхня перша репетиція. Заснований хор стараннями о. Юрія Андрійчука. Більшість хористів тоді не мали музичної освіти, проте мали світлу дитячу любов до свого Творця, яка виявлялась у співі. Такий фундамент Божої любові допоміг учасникам хору, які вважають себе одною великою родиною, наполегливою працею отримати визнання і дочекати поважного ювілею.

Снаги і подальших творчих успіхів на концерті учасникам та керівнику хору побажав правлячий архиєрей Коломийської єпархії кир Василій Івасюк.

“Сьогодні колектив продовжує творити свою історію, пишучи її нові сторінки. І стає зрозумілим, що пісня для нас – це життя. Яскраве та насичене життя, наповнене морем приємних подій та моментів. Передаємо найтепліші слова вдячності за багаторічні творчі здобутки, вагомий внесок у розвиток українського духовно-хорового мистецтва, сприяння розвитку української народної пісні, високий рівень виконавської майстерності та професіоналізм від Коломийської єпархії та всіх наших вірних”, — сказав єпископ.

Для присутніх хоровий колектив представив концертну програму. У стінах храму лунали різноманітні добірки духовних та різдвяних пісень під керівництвом Світлани Кочерган. Також відбувся показ відеоролику з найкращими моментами 15-річної діяльності хору.

По завершенню адміністратор Катедрального собору о. Володимир Білослудцев подякував хористам та п. Світлані за багаторічну працю на славу Божу. Також до своєї керівнички з подячним словом звернулися самі хористи, які склали вдячність за її опіку, терпіння і чуйне серце. Наостанок всі присутні заспівали хоровому колективу “Многая літа”

Джерело: пресслужба єпархії

Події