Привітання з Різдвом Христовим

Привітання з Різдвом  Христовим

«Слава во Вишніх Богу, на землі мир,
в людях благовоління»
ХРИСТОС РОЖДАЄТЬСЯ!
    У цей  зимовий день ділюся з Вами радістю Христового Боговтілення. Ця дивовижна подія, що сталася більш ніж дві тисячі років тому, не перестає дивувати нас і сьогодні, відкриваючи нам невичерпну таємницю Божої премудрості.
    Таїнство Різдва, що є світлом та радістю, ставить виклик і хвилює, бо є, одночасно, таїнством надії і таїнством смутку.
Воно носить в собі присмак смутку, адже Йосифа і Марію зустріли зачинені двері тому Ісус нарордився в убогій стаєнці, Його поклали в яслах, «тому що не було для них місця в заїзді». Ісус народжується відкинений деякими і байдужий для ще більшої кількості людей. Також і сьогодні можна зустріти ту саму байдужість, коли Різдво стає святом, в якому головними особами замість Нього стаємо ми.
     Цього року ми з вами святкуємо Різдво в досить нелегкий час, в особливих обставинах, в непростих умовах. Події, які відбуваються в Україні та світі вже близько року, добряче похитнули наше таке зазвичай розплановане і спокійне життя. Пандемія і карантин змусили нас хвилюватися за наше життя, здоров'я, за наших рідних і близьких, за наше майбутнє.  Й іноді, в тому страхові й переживаннях ми могли забувати про Христа, про його милосердя і любов до нас. Та не забувймо, що Різдво, насамперед, є святом надії, адже, незважаючи на нашу пітьму, знову сяє Боже світло. Його світло не лякає; Бог, народився між нами убогим і слабким, як один із нас. Без Його волі в нас і волосина з голови не впаде. Пам'ятаймо про це!
   Прийнявши тіло безпорадного Немовлятка, Він відкриває перед нами вічну радість простоти, щирості, довіри, відкритості. Він очікує від нас мудрої рішучості до зустрічі. Вслухаймося в Його слово! Радіючи Його приходові в світ, відчиняймо перед ним двері свого серця й, прийнявши Христа, ніби три східні мудреці, складімо перед Ним дари свого серця – добро, любов та милосердя.
     Господь через свято Різдва говорить нам про очевидні зміни, які вже сталися для людини і заради людини ― Він народжується у кожному з нас. Тому наше серце повинно бути тією колискою, в якій буде лежати маленьке Богонемовля.
   Тож щиро вітаю кожного з величним святом - Різдвом Христовим! Нехай Ісус, що сьогодні народився у Вифлиємських яслах, завжди народжується у наших серцях, повсякчас огортає своєю любов"ю, особливо тих, хто її найбільше потребує. Нехай благословить усіх хворих і немічних, скріплює тих, хто втратив близьких, охороняє тих, хто захищає нас на фронті - медичному і військовому!
   Нехай у ці різдвяні свята кожен з нас вповні відчує себе улюбленою Божою дитиною.
    Хай благодать Господня завжди перебуває поруч з Вами, зігріває душу радістю і спокоєм, скріплює і допомагає творити добрі справи на славу Божу, а світло Різдвяної зорі хай освітлює Ваш життєвий шлях, вказуючи правдиву дорогу до Христа!
    Запросіть Ісуса особливим чином ввійти у ваше серце і нехай Він щодня народжується у ньому!!!
     Нехай усюди лунають радісні колядки, звіщаючи людям Різдво Христове!
    З молитвою і благословенням, отець Володимир Білослудцев.

Події