Різдво Господа Бога і Спаса нашого Ісуса Христа

Різдво Господа Бога і Спаса нашого Ісуса Христа

Різдво Господа Бога і Спаса нашого Ісуса Христа
«Слава во вишніх Богу й на землі мир людям» (Лк.2:14). Сьогодні ангели на небі співають і люди торжествують, благовістуючи всіх радістю з вифлеємського вертепу, що народився Господь, а  Ангели допомагають пастухам і мудрецям поширювати вістку про Месію цілому світу.
У день величного празника –  Різдва Христового, правлячий архиєрей Коломийської єпархії кир Василій Івасюк, очолив урочисті богослужіння у катедральному соборі Преображення Христового, що у м. Коломия. Урочистості з нагоди такого величного свята розпочалися Великим Повечір’ям з Литією, опісля всі спільно помолилися Утреню, а відтак архиєрей очолив Божественну Літургію.
У своєму різдвяному посланні до вірних Коломийської єпархії єпископ звернувся такими словами: «Новонароджений Спаситель з Вифлеєму – це воплочена Божа любов і животворча сила, котра переборює кожну пандемію й усуває всякий страх втратити здоров’я чи працю. Вона забирає душевний неспокій, непевність у завтрашньому дні. Божа любов розвиває у людині радість і допомагає долати труднощі сьогодення. Бог приходить до нас як беззахисна дитина і дозволяє себе покласти в ясла на сіні, обійняти себе людськими руками. Всемогутній Бог нічого не потребує, але робить себе потребуючим, немічним і залежним від тепла людської любові! Він робить нас сьогодні здатними без страху відкрити наші обійми ближньому і кожному потребуючому».
На завершення Божественної Літургії лунали колядки на честь новонародженого Христа, а єпископ спільно з духовенством Катедрального собору уділив всім вірним благословення через обряд мирування.
Джерело: пресслужба Коломийської єпархії

Події