Навечір'я Богоявлення в Катедральному соборі

Навечір'я Богоявлення в Катедральному соборі

Вранці 18 січня, в Навечір’я Богоявлення, у Катедральному соборі м. Коломиї було звершено святкове богослужіння з великим освяченням води.
Утреню, Царські часи та Божественну Літургію з великою вечірнею очолив єпарх Коломийський – кир Василій Івасюк у співслужінні духовенства собору.
«Кожного року перед святом Богоявлення чуємо заклик Євангелія, щоб увійти у внутрішню пустиню свого серця і відкритися на Божу благодать. Це час особливого переосмислення наших цінностей та переваг; це час перевірки напрямку нашого життя на відповідність із Божим Словом. Запитаймо себе на самоті: «Які голоси керують нашим життям і хто провадить нами?». Якщо ми правильно приготовляємося, тоді природно свідчимо правду про Бога, про сенс життя та велику гідність людини у Божих очах. Цим самим сповнюємо своєрідне служіння Предтечі для інших людей – через наш приклад та служіння Господь готує cвою дорогу до сердець інших людей. Приклад та служіння Івана Хрестителя є одним із духовних рецептів, який навчає нас що потрібно для того, щоб життя було сповнене сенсу», – зазначив архиєрей.
По закінченні богослужіння єпископ звершив чин великого освячення води і окропив усіх присутніх освяченою водою.
Джерело: пресслужба Коломийської єпархії

Події