Великодня милостиня

Карітас Коломия проводить активне приготування до щорічної постової Акції "Великодня милостиня".
Активні волонтери допомогли упакувати в акційні конверти 4000 скриньок для особистих пожертв вірних та приготували їх до передачі на парафії Коломийської єпархії УГКЦ.
Кожен християнин має можливість взяти участь у цій акції.
Взявши конверт зі скринькою в храмі та щодня, виконуючи свої великопісні постанови та відмовляючись від власних пристрастей (кава, солодощі, сигарети, спиртне тощо), складати в цю скриньку особисту пожертву для потребуючих.
А перед Великоднем передати через своїх священиків до «Карітас Коломия».
За кошти, зібрані від проведення акції «Великодня милостиня» одинокі малозабезпечені люди, особи, які вимушено залишилися без даху над головою та діти із складних родин матимуть можливість на протязі року отримати у благодійній їдальні гарячий обід.
З дітьми із складних сімей у Карітас Коломия займаються соціальні педагоги та психологи. І в часі занять ми діток годуємо гарячим обідом. Також регулярно для цих дітей проводимо майстер-класи про приготуванню страв.
Завдяки такій спільній допомозі найбільш незахищені люди відчують турботу і любов, а щедра милостиня покриє множество людських гріхів.
Джерело - Катітас Коломия