Великопосні реколекції

У четвер, 18 березня, завершився покаяльний канон св. Андрея Критського з поклонами, який служили в Катедральному соборі протягом першого тижня Великого посту.
А також о. Захар Михасюта завершив цикл наук на тему "Спасіння через Ісуса Христа", яку наші парафіяни та всі, хто єднався у спільній молитві, мали нагоду послухати і почерпнути для себе цікаві та дуже важливі істини.
Настоятель собору о. Володимир Білослудцев подякував о. Захару за проповідування Божого слова, а також за постійну працю на нашій парафії - Біблійну школу, якою опікується отець Захар і подарував на пам'ять ікону Коломийської Пресвятої Богородиці "Це Мати твоя".
Щиро дякуємо о. Захар Михасюті за його жертвенну працю! Нехай Господь щедро винагороджує своїми небесними і земними дарами і сотворить многії та благії літа