Вітання Преосвященному владиці Василію

Настоятель Катедрального собору о. Володимир Білослудцев, усі священники, парафіяни, працівники, діти та молодь щиро вітають єпарха Коломийського - владику Василія з сьомою річницею інтронізації.
22 березня 2014 р. Б. Блаженніший Патріарх Святослав ввів владику Василія Івасюка на престол тодішньої Коломийсько-Чернівецької єпархії, яка з 12 вересня 2017 року була виокремлена і перейменована як Коломийська єпархія УГКЦ.
Преосвященний владико Василію, у цей день прийміть найщиріші привітання та світлі молитовні побажання.
Премудрий Творець довірив Вам високе й відповідальне служіння в дуже непростий час важких випробувань для всього нашого народу. Ваше єпископське служіння - це яскравий приклад справжнього подвижництва, ревності у вірі, мужності та батьківської любові до усіх нас. Бажаємо Вам міцного здоров’я, довголіття, щедрих Божих ласк. Заносимо до престолу Всевишнього наші молитви, дякуючи Богові за Ваше служіння, за зерна милосердя, любові, віри й надії, що засіваєте у наших серцях. Дякуємо Богові за те, що покликав Вас на дорогу жертовної посвяти Церкві та рідному народові.
Дякуємо за ту працю, яку ви невтомно виконуєте та від щирого серця бажаємо Божого благословення, опіки Богородиці та заступництва святих.