Завершення Молебню до Богородиці

Завершився травень - місяць, присвячений особливому почитанню Пресвятої Богородиці.
31 травня відбувся завершальний цьогоріч Молебень, який протягом всього місяця, вже 10 років поспіль, служив о. Володимир Білослудцев, тому це був ювілейний рік.
В цей день біля каплиці Пресвятої Богородиці на території єпархії панувала особлива молитовна атмосфера. Своїм співом прикрашав спільну молитву хор "Панаґія".
Наприкінці отець Володимир подякував усім, хто щодня приходив на спільну молитву, а також всім, хто долучався протягом всього місяця, адже щодня приходили все нові й нові прочани, усім, хто щодня своїм співом прославляв нашу Небесну Матінку. Також подякував усім священникам, які молились з ним: о. Віталію Маруку, о. Роману Малярчуку та диякону В'ячеславу Ляшенку, і сестрам-Служебницям Непорочної Діви Марії: с. Міріям та с. Софії.
Насамкінець на всіх чекало солодке пригощення з теплими розмовами, а вдячні молільники подякували о. Володимиру за його жертовну працю і подарували йому маленький подарунок.