Проща до Товмачика

Проща до Товмачика

24 липня 2021 р.Б., у с. Товмачик відбулася молодіжна проща, організована Комісією у справах молоді Коломийської єпархії.
у прощі взяли участь й учасники спільноти "Діти світла" Катедрального собору Преображення Христового.
Вкотре мальовниче село Товмачик наповнилося веселим гамором та сміхом нашої молоді. Вже позаду залишилися вступні істини, переживання та стреси. Чимало молодих людей вже визначилися зі своєю професією, вибравши омріяні виші. Тому й не дивно, що вони так чисельно з’їхалися у це чудове відпустове місце, щоби подякувати Пресвятій Богородиці за допомогу та вислухані прохання. Та попросити Її в подальшому житті оберігати та направляти їх на крутих стежках життя.
Розпочалася молодіжна проща із Великої Вечірні, опісля владика Василій, єпарх Коломийський, очолив Архиєрейську Божественну Літургію. Слід згадати про важливу подію: свячення на піддиякона та диякона брата Івана Тиханського.
У своїх духовних настановах, звертаючись до молоді, владика Василій подав їм правила, котрі допоможуть у подальшому житті не помилитися із вибором подружнього життя: «Молоді люди не дуже люблять правила, а натомість хочуть чути слова «свобода» чи «воля». Правила взагалі потрібні не для обмежень, а задля нашої ж безпеки… Сучасний світ та його виклики показують, що в людини має бути певна зрілість: фізична, емоційна та особиста. В кожного вона є індивідуальною, але чим менша вікова різниця між чоловіком та жінкою, тим легше їм буде в подальшому сімейному житті. Чим молодший вік, тим легше привикають одне до одного».

Події