Поїздка до с. Старуня

Паломницька поїздка до с. Старуня
14 жовтня, у свято Покрови Пресвятої Богородиці учасники недільної школи при Катедральному соборі зі своїми батьками, а також з сестрами-служебницями с. Міріям та с. Анною й отцями Катедрального собору о. Володимиром та о. Дмитром здійснили паломницьку поїздку до с. Старуня.
Після Святої Літургії, яка відбулася в церкві святого Пантелеймона, з Божим благословенням усі вирушили в подорож.
Приїхавши на святе місце, усі спільно у храмі помолилися Молебень до святого священномученика Симеона Лукача, а отці поблагословили всіх мощами святого, а також уділяли Боже благословення через мирування.
Опісля всі вирушили Хресною Дорогою до статуї Хреста Господнього, роздумуючи над страстями Ісуса.
Пізніше наші паломники відвідали музей ім. святого священномученика Симеона Лукача, мали нагоду начерпнути освяченої води з джерела.
Також наприкінці на дітей чекав сюрприз - відвідини Музею історії землі, де кожен мав можливість побачити й дізнатися дуже багато цікавих фактів.
Загалом, була дуже насичена, духовно-молитовна програма і всі щасливими й наповненими повернулися додому!