Собор відвідала Мати Софія Лебедович

25 листопада, у рамках візитації Катедральний собор Преображення Христового відвідала Мати Генеральна Сестер Служебниць Непорочної Діви Марії Софія Лебедович.
Візитація відбувається для кращого розуміння праці сестер у парафії, єпархії. Генеральний дім Сестер Служебниць знаходиться у Римі.
Перебуваючи перший раз у Коломиї, мати Софія була вражена величністю собору.
о. Володимир Білослудцев, адміністратор Собору, після Божественної Літургії, в якій сестри взяли участь, провів чудову екскурсію. Сестри коломийської спільноти с. Софія та с. Міріям разом із Мати Генеральною мали можливість побачити Захоронку, музей та інші будівлі.
Особливе враження склали на сестер ікони зібрані покійним владикою Миколаєм Сімкайлом у музеї.
Мати Генеральна Софія подякувала о. Володимиру Білослудцеву за чудово проведену екскурсію та побажала сили і витривалості у служінні, а також запросила до Риму – відвідати Генеральний Дім.