Неділя про блудного сина

Неділя про блудного сина

20 лютого 2022 р. Б., коли наша Церква згадує повернення блудного сина у батьківський дім, Преосвященний владика Василій Івасюк молився Божественну Літургію у Катедральному соборі Преображення Христового м. Коломиї.
Преосвященному владиці Василію співслужили: о. Володимир Білослудцев, адміністратор собору; о. Віктор Прийдун, економ Коломийської єпархії, духовенство собору.
У своєму слові, звертаючись до присутніх, владика Василій сказав: «Юний і легковажний син покидає дім Батька і повертається додому досвідченим хлопцем. Зворушливий опис синівського покаяння та батьківської любові, надії та очікування – дуже важко пояснити людською мовою. Ця притча змушує кожного із нас думати про Бога і про себе. Бог – люблячий Батько, Який все прощає, і про себе – як про одного з тих багатьох блудних синів, котрі щодня звертаються до Бога словами молитви «Отче наш»…
Блудному синові не давали їсти навіть тієї їжі, котру їли свині. Доля його сьогодні спіткала і нас з вами. Більш ніж сімдесятирічне перебування цілого народу у «краю далекому» – у неволі атеїзму і воно не могло пройти безслідно. Воно спричинило загальний переполох в серцях та умах народів. Всі хочуть щось продати чи вкрасти, обманути і збрехати, бажають собі слави, залишаючи народ животіти та виганяють людей на заробітки з України. Реформи, зміни, зроблені без Божого благословення приводять до життя поміж свиней-дияволів. Всі забувають, що в домі доброго і милосердного Батька було краще, бо у своїй хаті своя правда і сила і воля».
Преосвященний владика Василій привітав о. Володимир Білослудцев із 5-ою річницею призначення настоятелем у Катедральному соборі Преображення Христового м. Коломиї та побажав йому і надалі залишатися добрим та ревним душпастирем.  А о. Роман Малярчук від усієї парафіяльної спільноти побажав о. Володимиру жертовного служіння рідній Церкві та бути прикладом для всіх.
Детальніше: https://kolugcc.org.ua/20-02-2022/
Проповідь владики Василія Івасюка на неділю про блудного сина: https://cutt.ly/XPRGEgt

Події