Неділя про Старашний Суд

Неділя про Старашний Суд

27 лютого 2022 р. Б., коли наша Церква стоїть на порозі Великого посту й згадує подію Страшного Суду, Преосвященний владика Василій Івасюк молився Божественну Літургію у Катедральному соборі Преображення Христового м. Коломиї.
Преосвященному владиці Василію співслужили: о. Володимир Білослудцев, адміністратор собору; о. Роман Малярчук, сотрудник собору.
Звертаючи увагу на важкий воєнний час, котрий наша Ненька-Україна переживає уже четвертий день, Преосвященний владика Василій зазначив: «За цей злочин і невинно пролиту кров всесильні світу цього будуть у пеклі, коли не припинять війни та не покаються. До мого багатостраждального народу звертаюся з наступним проханням:
1). Паніка – союзник ворога. Зберігаємо спокій і молимося. Нічого страшного, просто репетиція кінця життя на Землі. За нами ангельське воїнство і Христос Цар!
2). Велике прохання – навіть тоді, коли від нас не залежить нічого, від нас залежить наш спокій. Насправді, саме за нього і йде справжня боротьба.
3). Не менш велике прохання – зберігати максимальну організованість, особливо це стосується тих моментів, коли її таки дуже треба: при звуці сирен, як простуємо до бомбосховищ чи робимо закупи в магазинах.
4). І вже таки зовсім велике прохання – допомагати ближньому бодай навіть посмішкою, бо вона іноді є просто життєво необхідною. А ще, коли треба попрацювати для спільного блага, то знайдіть трохи того часу і попрацюйте.
5). Все інше – вільний вибір. Проте слід пам’ятати дуже важливу істину – молимося до Бога всім серцем так, як Він того просив і навчав, і як Йому це до вподоби.
Тримаймося, шануймося і допомагаймо собі та своєму ближньому! Не робімо нічого, що могло би «дати Богові причину» перестати бути нашим Союзником».
Детальніше: https://cutt.ly/ZP5vTUa
Проповідь владики Василія Івасюка на М’ясопусну неділю https://cutt.ly/vP8vM2g

Події