Прощання з Героями України

Прощання з Героями України

24 березня 2022 р. Б., у м. Коломиї, попрощалися із Героями України – Мироном Забарилом та Володимиром Островським.

Провести Героїв в останню їхню путь зібралося чимало коломиян, котрі зі смутком та сльозами невпинно дякують їм за боротьбу та нескореність, за ту велику ціну, котру вони поклали у цій жорстокій російсько-українській війні, ціну власного життя.

Преосвященний владика Василій звершив чин похорону за Героями України – Мироном Забарилом та Володимиром Островським. Йому співслужив о. Роман Кіцелюк протосинкел Коломийської єпархії та чисельне духовенство Коломийської єпархії. Також розділити біль та горе рідних прийшли: Голова РДА – п. Любомир Глушков, голова Коломийської ОТГ – п. Богдан Станіславський.

Звертаючись до рідних та близьких, Преосвященний владика Василій підкреслив: «Воїни Мирослав Забарило та Володимир Островський боролися за вільну людину, котра має жити у незалежній Україні. Дня 22 березня до нас прийшла трагічна звістка з фронту, що загинули Мирослав Забарило та Володимир Островський. Вони віддали своє життя на полі бою за волю, щоби їхні діти, сім’ї та весь народ жив у вільній державі. Мирослав та Володимир були щирими патріотами України та мали велику повагу серед коломиян. Нині Прикарпаття гідно зустрічає та відпроваджує загиблих воїнів у величному храмі Преображення Христового. І за таку переміну-преображення кожної людини і цілого народу боролися наші герої України та продовжують боротися, продовжують їхню справу побратими…

Детальніше: https://cutt.ly/mSNwt6N
Слово владики Василія Івасюка на похороні Мирослава Забарила і Володимира Островського https://cutt.ly/iSNtYJi

Події