Волонтерський центр "Янголятко"

Волонтерський центр "Янголятко"

У зв’язку з повномасштабною війною, яку розпочала російська федерація проти України 24 лютого 2022 року Божого, виникла  необхідність у створенні волонтерського центру «Янголятко» для матерів та дітей з зони бойових дій, який активно розпочав свою діяльність з Благословіння Преосвященного владики Василя (Івасюка) при Катедральному Соборі Преображення Христового УГКЦ в м. Коломия, з 27-го лютого 2022 року Божого.

Коломийська громада, зокрема  парафіяни Собору та волонтери гостинно прийняли та допомогли багатьом людям, які вимушено залишили свої домівки. А центр матері і дитини «Янголятко» став осередком добра, тепла та любові через дію Духа Святого у серцях тих людей, які самовіддано служать кожному,
хто потребує допомоги.

Тут матусі та їхні діти мають змогу відпочити та забути про страшні реалії сьогодення, які вони пережили .
Щодня з дітками займаються кваліфіковані спеціалісти, які допомагають адаптуватися в новому місці, а також якнайменше думати про війну.
Діти мають заняття з музики, танців, різні захоплюючі майстер-класи,  розвиваючі ігри, та духовні науки з катехитами нашої парафії, але найбільше, що всіх об‘єднує - це спільна Вервиця до Божого Милосердя о 15:00 годині за мир в Україні, нашу перемогу та всіх військових.

Також в «Янголятку» з допомогою жертводавців дбають про те, щоб дітки мали перекус і повноцінний обід та були забезпечені всіма необхідними засобами гігієни, побутовими речами, одягом, іграшками та канцелярією.
Також волонтерський центр "Янголятко” надає гуманітарну допомогу, де кожна матуся, яка вимушено і поспіхом залишила свій дім, може отримати все необхідне для себе, та своїх дітей.

Двері осередку гостинно відчинені:

з 11:00 до 15:00 год з понеділка
по суботу для діток,
а видача гуманітарної допомоги:
з 11:00 до 15:00 з понеділка по п’ятницю.

Події