Парафіяльна пекарня

Парафіяльна пекарня

Парафіяльна пекарня, в якій хліб випечений з любов‘ю!
Хочемо поділитись з Вами чудовою новиною. З благословення Преосвященного єпископа Василія Івасюка при Катедральному Соборі Преображення Христового Коломийської єпархії УГКЦ розпочато нове соціальне служіння — відкрито пекарню.

Тішимось, що на нашій парафії люди окрім поживи духовної —молитви, благословення, Пресвятої Євхаристії, також можуть отримати смачну, виготовлену  з любов’ю та турботою поживу для тіла. Адже так важливо, щоб у кожного, хто приходить в наш Собор були відчуття, що це його дім, парафія, любляча сім‘я, яка піклується, чекає та завжди готова гостинно прийняти в свої обійми.

Церква — це не лише місце, де моляться, це місце, де спілкуються в гарному приємному  товаристві, правильно виховують дітей, обмінюються життєвим досвідом та духовно ростуть разом. Гарним прикладом є досвід митрополита Андрея Шептицького, який займався соціальним служінням, відкриваючи при церквах школи, пекарні, лікарні та ін.

Наразі наша парафіяльна пекарня працює на благодійній основі та добровільних засадах. Проте в майбутньому, якщо на те буде Божа воля, плануємо розвиватись та рости в цьому напрямку, щоб мати достатньо ресурсів та можливостей забезпечувати всю нашу громаду та здійснювати добрі справи на славу Господню.
Поки що випікаючи домашній хліб, булочки та іншу традиційну випічку, частину її віддаємо потребуючим, частину реалізовуємо,тщоб мати кошти для подальшого розвитку  в цій справі.

Ми щиро вдячні всім тим, хто нам допомагає та долучається в такому чудовому служінні, особливо в такий нелегкий час для нашої Неньки України.

Хочемо відзначити та подякувати всім волонтерам, які допомагають виробляти та реалізовувати нашу продукцію, а також п. Анатолію Босому, п. Олегові Сметанюку, п. Марії Будурович, п. Любі Купчик, п. Марині Ковризі, п. Марині Гаврилюк, п. Вірі Сліпко, п. Володимирові Остафійчуку, п. Іванові Прокопіву, п. Володимирові Григорцеву, п.Василеві Кметюку, п.Таїсії Костюк, компанії ”Юмас”, зокрема п. Михайлові Балуху та п. Юрієві Овчаренку, директору Коломийського цертру туризму та дозвілля і всім не байдужим та відкритим до співпраці людям.

Соціальне служіння — це не просто проєкт, це дивовижне сплетіння та поєднання духовності, сім‘ї, єдності, парафії, об‘єднаної Господньою любов‘ю.

Щиро вітаємо усіх з світлим Христовим Воскресінням, бажаємо веселих, мирних, щасливих свят!
З любов'ю та молитвою о. Володимир Білослудцев!

Події