Завершення Молебню!

Завершення Молебню!

З Божою допомогою, сьогодні 31 травня, завершили відправу травневих молебнів до Матері Божої на території Єпархії. Цей день був особливий.

На початку травня діти приходили разом із батьками на молитву і співали разом із ними, та опісля виявили бажання співати молебень самостійно – так було створено хор «Діти Марії». Щодня дітей ставало більше.
Щиро дякуємо батькам за виховання дітей, а дітям за їхню щиру молитву.

Отож, сьогодні, всі присутні заносили молитву до Пресвятої Богородиці за перемогу у війні та мир в Україні, а також за всіх хворих та потребуючих.

На закінчення молебня, з благословення о. Володимира Білослудцева, який звершував молитву щодня – «Діти Марії» отримали подяки. Також діти виклали молитовний хрест пам’яті за всіх дітей, котрі загинули у війні.

О. Володимир подякував священикам Собору – о. Роману Бойчуку, о. Роману Малярчуку, о. Вікторові Прийдуну, Сестрам Служебницям – с. Міріям Голуб, с. Софії Гудзі, с. Анні Павляк, а також всім паломникам за спільні молитви під час травня.

По звершенні молитви усі єдналися у спільній трапезі, яку приготували власноруч. Дякуємо Пресвятій Богородиці за всі отримані ласки.

Події