Поїздка табору!

Поїздка табору!

У суботу, 25 червня, в гарний, сонячний, по-літньому спекотний день, діти табору "Царський Бенкет" з благословення о. Володимира Білослудцева - настоятеля Катедрального собору, відправилися разом з організаторами - о. Романом Бойчуком, с. Міріям Голуб, СНДМ, катехитами - Тетяною Чеботар, Ольгою Гаврилаш, бр. Максимом Федюком, аніматорами табору - Іванкою Козуб, Тетяною Кондрашкіною, Оксаною П'ятничук та деякими батьками в Національний природній парк "Галицький".

Цей парк дуже гарний, доглянутий, чистий, а ще він відомий, як реабілітаційний парк для звірів. Тут діти зустріли лисичок, ведмедів, куниць, орлів та красеня оленя, а також інших тварин та птахів. Кожна тваринка чи птах мають свою історію, як вони сюди потрапили, про це дітям розповіла екскурсоводка Мар'яна. Діти з незабутніми враженнями прощалися із звірятами.

Та ще не кінець нашої подорожі, ми заїхали до Нашої Небесної Мами у с. Погоня, де кожен просив ласки для себе та миру для України.

На закінчення дня с. Міріям провела квест для дітей та роздала солодощі. Усі повернулися втомлені та задоволені.

Дякуємо Всемогутньому Богові за чудово проведений кожен день в таборі "Царський бенкет", а також нашим ЗСУ за спокійний і мирний день!

Події