Храмове свято св. Пантелеймона!

9 серпня з нагоди першої річниці з дня освячення та храмового празника св. влкмч. й цілителя Пантелеймона відбулася урочиста Божественна Літургія, яку очолив протосинкел Коломийської єпархії о. Роман Кіцелюк у співслужінні з настоятелем Катедрального собору Преображення Христового о. Володимиром Білослудцевим, протопресвітером Коломийського протопресвітеріату о. Володимиром Касіяном, синкелом у справах мирян о. ліц. Юрієм Лукачиком, економом єпархії о. Віктором Прийдуном, головою комісії у справах душпастирства охорони здоров'я о. Юрієм Савчуком, головою комісії у справах мирян о. ліц. Захаром Михасютою, канцлером єпархіального управління о. Ігорем Дрогомирецьким, сотрудниками Катедрального собору о. Юрієм Андрійчуком і о. ліц. Романом Бойчуком та о. д. В'ячеславом Ляшенком.

В часі гомілії о. Роман Кіцелюк зазначив: «Зараз ми живемо в тяжкому часі - часі війни. Звертаймося зі щирими молитвами до святого цілителя Пантелеймона та випрошуймо в нього заступництва та зцілення для кожного нашого воїна, та всіх людей які постраждали від цієї несправедливої та жорстокої війни. Святий великомученику Пантелеймоне, молимо тебе, заступайся перед Господом за наш страждаючий український народ».

Богослужіння чудесним співом супроводжувов молодіжно-дитячий хор "Діти Світла" з Катедрального собору, керівник п. Світлана Кочерган.

На завершення Божественної Літургії о. Володимир Білослудцев висловив слова вдячності духовенству та мирянам, які так численно прибули щоб розділити радість храмового свята.

Опісля Літургії відбувся чин освячення води та благословення через мирування.