Від щирого серця вітаємо!

Від щирого серця вітаємо!

Настоятель Катедрального собору Преображення Христового о. Володимир Білослудцев, усі священники, працівники, парафіяни, учасники спільнот, молодь, діти та батьки щиро вітають Ольгу Гаврилаш, яка у свято Стрітення Господнього, в День богопосвячених осіб, мала облечини і стала сестрою Марією зі Згромадження Сестер Служебниць Непорочної Діви Марії.

Для нашої парафії, де вона служила катехиткою в Катехитичній школі імені блаженного священномученика Миколая Чарнецького – це велика радість і благословення. Дякуємо за її відкрите серце, щиру віру та віддане служіння.

Нехай Господь щодня укріплює сестру Марію у покликанні, дарує мир серця, радість у служінні та вірність до кінця, а Пресвята Богородиця нехай завжди буде її провідницею й захистом!

Події