Настоятель Катедрального собору Преображення Христового о. Володимир Білослудцев, усі священники, працівники, парафіяни, учасники спільнот, молодь, діти та батьки щиро вітають Ольгу Гаврилаш, яка у свято Стрітення Господнього, в День богопосвячених осіб, мала облечини і стала сестрою Марією зі Згромадження Сестер Служебниць Непорочної Діви Марії.
Для нашої парафії, де вона служила катехиткою в Катехитичній школі імені блаженного священномученика Миколая Чарнецького – це велика радість і благословення. Дякуємо за її відкрите серце, щиру віру та віддане служіння.
Нехай Господь щодня укріплює сестру Марію у покликанні, дарує мир серця, радість у служінні та вірність до кінця, а Пресвята Богородиця нехай завжди буде її провідницею й захистом!