Виникла ідея будівництва адміністративного будинку поруч із Собором, в якому будуть катехитичні класи, їдальня, адміністративний офіс тощо.
В цьому ж році на рівні всієї Єпархії було проведено акцію по збору коштів на Собор під гаслом "БУДУЄМО СОБОР МАЙБУТНЬОГО".
На зовнішньому балконі центрального фасаду встановили металеву огорожу.