Многая і лагая літ, сестро!

Многая і лагая літ, сестро!

Настоятель Катедрального собору Преображення Христового о. Володимир Білослудцев, директор Катехитичної школи о. ліц. Роман Бойчук, усі священники, катехити, працівники, парафіяни, учасники спільнот, молодь, діти та батьки щиро вітають з Днем народження катехита Катехитичної школи імені блаженного священномученика Миколая Чарнецького с. Єремію Іванишин, СНДМ!

Нехай Господь щедро благословляє Вас, дарує здоров’я, радість, мир і наповнює серце своїми дарами. Дякуємо за Ваше служіння, приклад любові до Бога та ближнього.

Нехай Ісус завжди буде Вашою опорою, а Пресвята Богородиця огортає Вас Своєю материнською опікою та покриває Своїм омофором!

Многая і благая літа!

Події