Настоятель Катедрального собору Преображення Христового о. Володимир Білослудцев, директор Катехитичної школи о. ліц. Роман Бойчук, усі священники, катехити, працівники, парафіяни, учасники спільнот, молодь, діти та батьки щиро вітають з Днем народження катехита Катехитичної школи імені блаженного священномученика Миколая Чарнецького с. Єремію Іванишин, СНДМ!
Нехай Господь щедро благословляє Вас, дарує здоров’я, радість, мир і наповнює серце своїми дарами. Дякуємо за Ваше служіння, приклад любові до Бога та ближнього.
Нехай Ісус завжди буде Вашою опорою, а Пресвята Богородиця огортає Вас Своєю материнською опікою та покриває Своїм омофором!
Многая і благая літа!