Молебень до Богородиці

Молебень до Богородиці

Травень - місяць Матері Божої
Травень у Церкві є місяцем, присвяченим ушануванню Матері Божої. В цей час традиційні «маївки» — молебні, відправляються по храмах, при гротах, капличках і придорожніх статуях Богородиці.
Там, у Небі, царює могутня Небесна Цариця, що любить нас, Вона невимовно тішиться, коли діти заслуговують на її особливу поміч. А сила її дуже велика. Св. Григорій слушно пише про Божу Матір: "Ніщо не протистоїть її могутності, її силі, все йде за її волею, все слухає її накази, все служить її молитвам.  Впевнено можна сказати, що Вона має в руках всі скарби всемогутності, ласки й милосердя Сина. І чи може відмовити Ісус святій Неньці, що Його годувала, берегла, виховувала, йшла за Ним усюди, навіть під Хрест і аж до гробу? Марія більше за всіх любила Ісуса, а Ісус не мав би любити Марію більше за всіх?"
Тому, з благословення владики Василія (Івасюка), щодня протягом всього місяця травня о 18:00 год, почергово: біля каплиці на території єпархії та біля каплиці на території онкодиспансеру, що на вул. І. Франка служитиметься Молебень до Пресвятої Богородиці.
Щиро запрошуємо всіх єднатися у спільній молитві до нашої Небесної Матінки!

Події