Час проведений з Богом...

Час проведений з Богом...

Цього літа Катедральний собор Преображення Христового вже вкотре організовує літній табір для молоді і дітей під назвою: «Веселі канікули з Богом». Темою цьогорічного табору є «Дорога милосердя. Моя мандрівка з Ісусом та друзями».

Програма кожного тижня  розрахована так, щоб діти відпочивали та розвивались не тільки фізично, але й духовно.  З дітьми працюють священики собору: протоієрей Олександр Волощук, ієрей Віталій Марук, ієрей Володимир Білослудцев, протодиякон Роман Малярчук, сестра Йосафата Кудла (СНДМ), семінаристи: бр. Василь Латчук, бр. Олег Куц та досвідчені аніматори з МХО «Діти Світла». Засновником і організатором цього чудового табору є настоятель Катедрального Собору прот. Олександр Волощук.

Діти беруть активну участь у різних заходах, майстер-класах, науках та дружній молитві.  Кожний день насичений та цікавий.  Найбільш захоплено діти чекають таборової гри, де вони можуть вдосталь набігатись, мають можливість показати свої вміння і навички, знаходять нових друзів. Не менш цікавими  для дітей є духовні науки, фільми які заохочують дітей до обговорення різних пізнавальних тем.

Програма табору триває чотири тижні з 04.07 по 29.07, де кожного тижня діти вирушають у цікаві поїздки і походи.

Всіх щиро запрошуємо на наступні тижні наших «Веселих канікул» які ми проводимо з Богом.

  

протодиякон Роман Малярчук

Спільноти